galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania Morii (Khazad-Dum + Dwarrowdelf)
Autor Wiadomość
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Cze, 2016   

Bardzo fajna i motywująca do samodzielnego rozwgrania swojej kampanii relacja. Teraz proszę o cykl twórca pierścienia. :wink:
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Lip, 2016   

Niestety nie posiadam cyklu Twórca Pierścienia, i nie zamierzam być może w ogóle go kupować (a na pewno nie przez najbliższy rok). Być może opiszę kiedyś core set+ cmp lub hobbita. Bo władca pierścieni jest długi i nie wiem czy będzie mi się go chciało opisać, szczególnie, że będzie tam kilka podejść do każdego scenariusza, bo są one co najmniej trudne.
 
     
sqb1978
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Lip, 2016   

Jeszcze nie grałem tych scenariuszy ale na pewno wrócę do tej relacji podczas swoich rozgrywek. Dzięki; )
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2016   

Bardzo fajny pomysł na grę. Dzięki za wszystkie relacje, ale mam jedno pytanko (nie żebym był wścibski), bo w ostatniej rozgrywce pisałeś:

Maclis napisał:
Cytat:
Na koniec zmniejszyłem za pomocą Aragorna zagrożenie do 0


Problem w tym, że jak dobrze pamiętam, Aragorn zmniejsza poziom zagrożenia do jego początkowej wartości, zatem nie możesz mieć 0 punktów zagrożenia.
 
     
Ravin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2016   

Maclisowi chodziło zapewne o treść pierwszej Karty Wyprawy scenariusza "Cień i Płomień". Na stronie 1B jest napisane - "Po odkryciu: Zmniejsz poziom zagrożenia każdego gracza do 0."

Wydaje mi się, że rację ma jednak Zawojak. W instrukcji, w opisie przygotowania do rozgrywki, punkt 2 nakazuje nam rozłożyć bohaterów i ustalić początkowe poziomy zagrożenia każdego z graczy, poprzez zsumowanie kosztów zagrożenia swoich bohaterów.

Dopiero punkt 7 przygotowania do rozgrywki każe nam wykonać polecenia pierwszej Karty Wyprawy danego scenariusza.
 
     
damianos97
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Wrz, 2016   

Bardzo mi sie podoba relecja z kampanii jaką prowadziłes, czy mogłbys zrobic kolejną kampanie np. przeciwko cieniowi, sage lub tworca pierscienia? Bardzo chcaiłbym sobie poczytac i porownac wyniki:)
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016   

Dzięki za zauważenie, że nie mogłem sobie aż o tyle zagrożenia obniżyć. Na szczęście i tak wygrałbym scenariusz bez tego, bo zaraz po użyciu Aragorna zakończyłem grę. Wynik byłby pewnie o jakieś 40 wyższy.
Na prawdę jestem zadowolony że moja relacja jest czytana. Później myślałem o stworzeniu relacji z Sagi Władcy Pierścieni, ale scenariusze te są trudne i skomplikowane więc relacja zajęła by mnóstwo czasu (swoją drogą rozegrałem tą kampanię i odpadłem w walce z Balrogiem). Bo niestety mimo wakacji, czasu aż tyle nie miałem, a taki opis z rozgrywki zajmuje z 30 min.
Choć chciałbym znaleźć motywacje do gry, bo kampania to bardzo fajna sprawa. Może Hobbit? To jest najbardziej prawdopodobne, bo na Sagę Władcy nie mam czasu, a pierwszy cykl jest trochę nie równy. Nie mam całego przeciwko cieniowi oraz angmaru, i na razie nie zamierzam ich kończyć.
Więc prawdopodobnie kolejny byłby hobbit, na którym wytestowałbym talie 3x Taktyka. Ale być może opiszę wrażenia z poszczególnych scenariuszy z Płomienia Zachodu, myślę że ci co nie mają chętnie przeczytają moje wrażenia z rozgrywki.
 
     
damianos97
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Wrz, 2016   

ja mam płomień, ale i tak bardzo chętnie poczytam twoją relacje, szczegolnie mi sie podoba w twoich przemysleniach na temat tych scenariuszy i kampani Twoja rzetelnosc i porządek z jakim prowadzisz kampanie i wpisy na ich temat, takze ja napewno czekam na to co napiszesz:)
 
     
Western
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

A to odpowiem. Podobało się. Fajnie sie czytało. Sam sie zmagam z cyklem numenoryjskim aktualnie. Jest moc... szczególnie gdy gramy w kilka osób. Wiec nawet podpowiedzi jakich bohaterów użyłeś pomaga. Dobra robota!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14