galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy w tekście kart nowej gry LCG Horror w Arkham
Autor Wiadomość
Cread

Wysłany: Pią 11 Lis, 2016   Błędy w tekście kart nowej gry LCG Horror w Arkham

Dobry wieczór,

chciałbym zadać oficjalne pytanie: kilka kart w nowej grze Horror w Arkham LCG jest błędne w stosunku do oryginału angielskiego (o instrukcji nie wspominając...). Ponieważ jest to kompletnie nowa gra czy w związku z tym następne karty w dodatkach i rozszerzeniach będą bardziej dopracowane (może jakaś ostateczna korekta, by nie znikały wartości które są ważne dla mechaniki?) oraz co z błędnymi kartami?
Jest to dla mnie ważne, bo kończąc pierwszy scenariusz musiałem się mocno zastanawiać jak zinterpretować zakończenie, dopiero na forum inni użytkownicy porównując wersję angielską zdołali rozszyfrować o co chodziło tłumaczowi.

link do tego wątku: błędy

Rozumiem, że zespół ciężko pracuje nad jakością, ale wolałbym nie zobaczyć w odpowiedzi że zostanie wypuszczona errata bo to zwyczajnie za mało (erraty nie wkleję sobie na kartę - nie po to kupowałem nową podstawkę).

Slanesh

Wysłany: Sro 16 Lis, 2016   

Z każdą nową grą pełną błędów jestem w szoku, że ani Galakta ani klienci się niczego nie nauczyli.

Wacho 

Galakta już kilkukrotnie pokazała, że można skorygować karty i dostarczyć je do graczy np przy okazji wydania nowych dodatków - patrz Horror w Arkham lub ZSB - liczę, że i tym razem nas nie zawiedzie :-)

Wacho 

A propos - biznesowo- jak dołożycie poprawione karty to macie pewność że każdy kto kupił podstawkę na 100% kupi rozszerzenie :twisted:

Pan P 

Wysłany: Sro 14 Gru, 2016   

Slanesh napisał/a:
Z każdą nową grą pełną błędów jestem w szoku, że ani Galakta ani klienci się niczego nie nauczyli.

O ile uwagę nt. galakty rozumiem, to czego mieli się nauczyć klienci ?

BTW.
Ten się nie myli co nic nie robi, a wpadki zdarzają się największym w branży, w tym i FFG które ma zdecydowanie większą możliwość wypuszczenia gry bez byków.

Odpowiedz do tematu