galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stuff Władcy Pierścieni LCG przy okazji eventów

Jakim rodzajem gadżetów za dopłatą jesteś zainteresowany/a
Opcja mata eventowa - koszt między 60 a 70 zł
46%
 46%  [ 7 ]
Opcja żetony akrylowe/drewniane - koszt między 20-30 zł
33%
 33%  [ 5 ]
Opcja znacznika pierwszego gracza - koszt jeszcze nieznany :)
13%
 13%  [ 2 ]
Nie chcę w ten sposób rozwijać sceny WP LCG (napisz w komentarzu inny pomysł)
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Wrz, 2016   Stuff Władcy Pierścieni LCG przy okazji eventów

Drodzy Gracze, chcąc uatrakcyjnić naszą kochaną grę i rozwijając opcje eventowe pytanie do Was: czy jesteście zainteresowani wpisowym na wydarzeniach za które byłyby środki na nagrody? Od razu zaznaczam, ze nie chodzi mi o opcję turniejową (czyli zrzucamy się wszyscy na nagrody dla najlepszego/najlepszych graczy), tylko o tzw. pakiet gracza, który mógłby być uzależniony od indywidualnych wyborów. Ostateczny koszt byłby oczywiście podawany odpowiednio wcześniej, tu są orientacyjne ceny (i jak w przypadku mat odchodzi kwestia kosztu przesyłki, bo odbiór byłby na miejscu eventu). Oczywiście im więcej ludzi chętnych, tym bardziej można zbijać z ceny. Gracze, którzy mieli już do czynienia z materiałami promocyjnymi, które wspólnie z Lektem Wiatrak Marcin oraz Mariusz Gandzel zrobiliśmy wiedzą, ze staramy się robić je jak najlepszej jakości (najnowsze promki i maty są tego dowodem).
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Paź, 2016   

pudełko

żetony

żetony 2

żetony 3

Po bojach udało się! Chcę złożyć zamówienie na drewniane żetony z poniższymi wzorami. Komplet będzie po 10 szt. każdego rodzaju (odpowiednio obrażeń, zasobów i postępu). Dla uściślenia - komplet to albo żetony obrażeń, albo żetony zasobów, albo żetony postępu. Średnica wynosi 34 mm, grubość 3 mm. Cena 15 zł za komplet (10 szt) plus ewentualna przesyłka. Zainteresowanych proszę o PM. Termin: piątek 28.10 (do godz. 23:59 ).
Ostatnio zmieniony przez Cread Czw 20 Paź, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Paź, 2016   

Nie widzę żetonów (nie mam fb).

Edit. Dzięki Creadzie!
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Super są te żetony, a pudełko również zacne.

psborsuk napisał:


Cytat:
Nie widzę żetonów (nie mam fb).


Ja też nie mam facebooka, ale pomimo tego widzę żetony, więc raczej nie w tym problem :wink: . Masz tutaj:
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Zawojak napisał/a:

Ja też nie mam facebooka, ale pomimo tego widzę żetony, więc raczej nie w tym problem :wink: .

Owszem, w tym. Na początku nie były widoczne. Potem Cread zmienił adresację, i działa. Więc tyle offtopu :wink:
Fakt, fajne. A pudełko super.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Paź, 2016   

Pudełko jest mega. Takie techniczne pytanie ... ile kart mieści się w nim? A w koszulkach (najlepiej FFG :) )?
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Paź, 2016   

Nie wiem. Ja liczę, że na pewno talia 60 kart w koszulkach. Z obliczeń wynika, że 70 powinno wejść, ale jak będę miał w ręku to wtedy będę mógł doświadczalnie stwierdzić.
Ale pudełka były robione docelowo pod grę o tron więc muszą być przygotowane na ponad 60.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15