galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ Lublin i okolice ] Czy ktoś gra we Władcę ?
Autor Wiadomość
Gregory
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   [ Lublin i okolice ] Czy ktoś gra we Władcę ?

Witam wszystkich forumowiczów !

Z racji iż niedawno zacząłem zabawę z LotR LCG zastanawiam się czy w Lublinie są osoby które również pykają we Władcę ? :) (Ewentualnie, czy są miejsca w Lublinie gdzie można takowych spotkać ? )

Póki co posiadam tylko Core Set i dwa dodatki z pierwszego cyklu (Samotną Skałę oraz Powrót do Mrocznej Puszczy) ale z biegiem czasu kolekcja rośnie w siłę ! :D
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   

Proponuję uczestniczenie w evencie na Falkonie, czekam tylko na oficjalne potwierdzenie od organizatorów i ruszamy z promocją :)
 
     
Gregory
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Wrz, 2016   

Wątek o evencie na Falkonie dostrzegłem jeszcze przed dołączeniem do forum. Dobrze wiedzieć że inicjatywa ruszy :) Z pewnością wpadnę !
 
     
Merlin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

Hej! Ja grywam jak czas pozwala, gównie co prawda solo albo na dwie ręce. Obecnie mieszkam w Świdniku. Na pewno będę na Falkonie. Można kiedyś zagrać w Wargammerze/LCGH czy tutejszym E-legionie, może się zbierze większa ekipa?
 
     
Gregory
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

Akurat znam właściciela Lubelskiego Wargamer'a więc myślę że tam na bank można się umówić na partyjkę :) Planuję też niebawem wybrać się do E-Legionu z kumplem od gier bitewnych, więc jeśli chcesz możemy się umówić na jakieś wspólne granie jak będę w Świdniku :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13