galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
YouTube - Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana. Zaczynamy!
Autor Wiadomość
sonofthewild
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016   YouTube - Władca Pierścieni LCG - Gra Karciana. Zaczynamy!

Władca Pierścieni - Gra Karciana [LOTR LCG] na YT - zaczynamy!


Cześć, czołem!
Na swoim kanale YT rozpoczynam serię o WP LCG.
Tu znajdziecie link ->> pierwszy film otwierający serię Władca Pierścieni: #00 INTRO SERII - Gra Karciana [LOTR LCG] mającą spopularyzować tę grę.

Polecam zajrzenie do powstającej serii materiałów o grze Władca Pierścieni gra karciana LCG.
(Proszę o udostępnienie na grupach, swoich ścianach i znajomym na Fb, Twitter, etc. aby seria mogła zatoczyć jak najszersze kręgi i dotrzeć do jak największej liczby potencjlanych/przyszłych/obecnych graczy)

W planach są inne serie - playlisty m.in. poświęcone tematyce Legandarium Tolkienowskiego więc zapraszam do subskrybcji abyście byli na bieżąco.
3majcie się ciepło.

LISTA ODCINKÓW:


#00 INTRO SERII
1. W odcinku #01 - POMOCE I NARZĘDZIA GRACZA ON-LINE cz. 1 przedstawiam swój wybór przydatnych każdemu graczowi portali, blogów i deck builderów.
Ostatnio zmieniony przez sonofthewild Nie 02 Paź, 2016, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Gregory
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2016   

Świetny pomysł na kanał YT ! Ode mnie leci sub i czekam na dalsze materiały :)
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2016   

sonofthewild napisał:

Cytat:
W planach są inne serie - playlisty m.in. poświęcone tematyce Legandarium Tolkienowskiego


Jeśli chodzi o muzykę to trochę w niej siedzę, więc jak coś mogę pomóc przysyłając jakieś linki do filmików z youtobe
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Wrz, 2016   

a propos muzyki cyt. mój stary post z Tolkien.com - może się przyda :twisted: :

Ostatnio zrobiłem remanent w płytachi plikach i na dzień dzisiejszy mam/plecam:
1. Przede wszystkim soundtracki do LOTR - w wersjach Complete Recording - czyli trzy płyty z całością muzy z trzech części filmu (ostatnia to 4 płyty!) – jest czego posłuchać na 10 płytach!
2. Dwa razy soundtrack do Hobbita – każdy po 2 płyty (teraz już trzy :-) )
3. Soundtrack do wersji animowanej LOTR - The Lord Of The Rings (1978) - Leonard Rosenman
4. Summoning – całość to oczywiste (nowa płyta jest jak najbardziej ok.!)
5. DTH – czyli Drużyna Trzeźwych Hobbistów (niestety tylko przegrywka...)
6. The Tolkien Ensemble - An Evening in Rivendell
7. 2006 - The Fellowship - In Elven Lands
8. DAVID ARKENSTONE - MIDDLE EARTH
9. Mostly Autumn - [2001] Music Inspired By The Lord Of The Rings
10. RICK WAKEMAN - Songs of Middle Earth 2002
11. Rivendell - Farewell, The Last Dawn [VBR]
12. Rivendell - Elven Tears (2003)
13. Rivendell - the ancient glory
14. The Lord Of The Rings Symphony – wersja orkiestrowa soundtracku
15. The Tolkien Ensemble - At Dawn in Rivendell
16. Bo Hansson - Lord Of The Rings – 1970
17. BLIND GUARDIAN - Nightfall In Middle-Earth
 
     
sonofthewild
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

Cześć, czołem!

W odcinku #01 - POMOCE I NARZĘDZIA GRACZA ON-LINE cz. 1 przedstawiam swój wybór przydatnych każdemu graczowi portali, blogów i deck builderów.

Polecam zajrzenie do powstającej serii materiałów o grze Władca Pierścieni gra karciana LCG. (Proszę o udostępnienie na swoich ścianach, grupach w których się udzielacie i znajomym na Fb, Twitter, etc. aby seria mogła zatoczyć jak najszersze kręgi i dotrzeć do jak największej liczby potencjlanych/przyszłych/obecnych graczy)
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

Świetne filmiki :wink: . Odnośnie propozycji to myślę, że warto dodać do tych filmików stronę z bazą kart np. hall of beorn.
 
     
Gregory
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Dzięki za materiał :) Z pewnością strony, które tam się znajdują przydadzą mi się w dalszej grze :)

Zgaduje że nie ma ich dużo ale może jako 'dodatek' do części drugiej tego materiału warto pokazać jakieś strony, blogi, fora, grupy FB itp. które zrzeszają Polskich graczy WP ?
 
     
Drakhtul
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Paź, 2016   

Ciekawy pomysl ale nie wiem czy przyciagniesz do tego duzo widzow.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Paź, 2016   

Nie wiem czy dla powodzenia takiego projektu (choć to zależy oczywiście od oczekiwań autora) trzeba aby zebrało się dużo widzów. Polskiemu środowisku LOTR:WP zdecydowanie brakuje strony, podcastu, kanału wokół którego mogłaby się zebrać. Poza tym forum i wątkiem na forum gry-planszowe.pl w zasadzie pustynia (chyba że facebook ożył). Jeżeli autorowi tego kanału uda się zebrać parę aktywnych osób to sukces wg mnie jest jak najbardziej możliwy. Choć niezbędne będzie do tego spore samozaparcie (zwłaszcza na początku).
 
     
Lord Kris
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Paź, 2016   

Jest potencjał. Czekam na kolejne odc.
3mam kciuki :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14