galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Black Serpent
Autor Wiadomość
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   The Black Serpent

link Mamy kolejny dodatek, a główne rozszerzenie jeszcze nie wyszło :sad: . Troszeczkę zaczyna mnie to irytować.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2016   

A co konkretnie Cię irytuje? To, że są już przygotowane małe zestawy, a co za tym idzie, wiadomo, że gra jest wciąż rozwijana? Przecież podstawka jest już w magazynie, i czeka na datę premiery światowej.
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2016   

No niby tak, źle się wyraziłem. Bardziej chodziło mi o to, że trzeba tak długo czekać na wejście na rynek kolejnego dodatku, bo informacje o dużym Rozszerzeniu (szczegółach) mamy pół roku wcześniej, a potem człowiek wyczekuje, wyczekuje, wyczekuje i ... w końcu odpuszcza. Tak przynajmniej u mnie bywa.
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lis, 2016   

Zgadzam się. Zapowiedź niektórych dodatków jest zbyt szybka. Ten Black Serpent ukaże się pewnie latem, a oni już o nim piszą. A sam Harad ukaże się pewnie jakoś grudzień/styczeń dopiero.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lis, 2016   

Co masz na myśli mówiąc, że odpuszczasz? Nie kupujesz? Bez sensu, skoro lubie grę, to kupuje dodatki, gdy się ukazują. I osobiście wolę, gdy informacje ukazują się z wyprzedzeniem, a nie, jak w innych wydawnictwach, za pięć dwunasta.
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2016   

Po prostu przez trzy pierwsze miesiące wyczekuje z niecierpliwością na dodatek, potem ta ekscytacja zaczyna się powoli zmniejszać, a kiedy w końcu wypuszczą dodatek to nie ciesze się tak bardzo i kupuje inny (np. niedawno kupiłem dodatki do Warhammera), a czasem nawet kupuje miesiąc przed wyjściem dodatku jakieś inne i nie mam kasy na ten na który czekałem. Nie mówię tutaj, że gry nie lubię tylko, że na pewien czas moje zainteresowanie nią słabnie przez takie właśnie działanie jak przedstawiłem powyżej. Jakiś czas później i tak powracam do gry (rozwijania gry, bo gram często) i kupuje dodatki, a wśród nich ten, który mnie tak interesował. Wiem, że to może być dziwne, ale tak już mam, a dodatek Piaski Haradu pewnie kupie kiedyś.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2016   

Może dlatego mam inne podejście, że nastawiony jestem na zakupy tylko serii WP, do której kupuję wszystko, co wychodzi. Inne gry odpuszczam (no, prawie ;) , głównie ze względó finansowych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 13