galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propagowanie gry WP: LCG
Autor Wiadomość
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Lis, 2016   Propagowanie gry WP: LCG

Jako, że wszelkie tematy, posty propagujące naszą karciankę są rozrzucone po całym forum (to też dobrze bo o to chodzi) to pomyślałem, że dobrze będzie takowy temat utworzyć, abyśmy wiedzieli co, jak i gdzie działać aby naszą karciankę rozwijać.

Zacznę od tego, iż znalazłem kiedyś stronę poświęconą szeroko pojętej tolkienistyce. Doszukałem się tam kilku ciekawych rzeczy, aż po pewnym czasie zauważyłem temat: Karcianki tolkienowskie i inne gry i doszukałem się tam jedynie napomknięcia o naszej karciance: Aktywne i stare karcianki .... Zatem pomyślałem, że dobrze byłoby aby gracze z forum galakty rozpropagowali grę również i na tamtym forum.

Na chwałę Iluvatara i Wolnych Ludów Śródziemia pójdź drogą Valarów, drogą do Valinoru! i dołącz do propagowania WP: LCG (zmodyfikowany cytat znaleziony na stronie - Rzym - autorstwa Jakuba Jasińskiego; widoczny na końcu tamtejszej strony )
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lis, 2016   

Dobra inicjatywa tak trzymać. Natomiast nie tworzyłbym sztucznego tłumu bo bywalcy forów tego nie lubią, porostu powrzucaj trochę informacji o grze a jak ktoś tamtejszy o coś zapyta to bądź do dyspozycji z odpowiedzią.
Ostatnio zmieniony przez wojo Pon 05 Gru, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lis, 2016   

W sumie masz racje. Dzięki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14