galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Posiadłość Szaleństwa 2 ed. tłumaczenia dodatków w aplikacji
Autor Wiadomość
SpoonMan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Lis, 2016   Posiadłość Szaleństwa 2 ed. tłumaczenia dodatków w aplikacji

#1 Czy przewidywane jest tłumaczenie przygód w aplikacji? W tej chwili przetłumaczona jest tylko podstawka drugiej edycji. Brak tłumaczeń rozszerzeń i konwersji pierwszej edycji.

#2 FFG planuje wydawać płatne dodatki do samej aplikacji (będą to same przygody). Stąd moje drugie pytanie: czy będą one tłumaczone na język polski.
 
     
pleechu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Gru, 2016   

"Posiadłość Szaleństwa
Dodatki z elementami z I edycji - na razie nie mamy nowych informacji. Cały czas znajdują się w kwestii naszych zainteresowań i nie mówimy im nie. Boję się więc, że jeśli Wam napiszę, że w przypadku ich niewydania przygotujemy rozpiskę nazw ANG-POL z nazwami kafelków, to kilka osób odczyta to jako deklaracje rezygnacji z wydawania, a tak nie jest :) Bądźcie dobrej myśli.

Scenariusze powiązane z elementami z I edycji, w które można zagrać przy pomocy Conversion Kita powinny pojawić się w styczniu - już mamy tłumaczenie, zleciliśmy nagranie lektora w polskiej wersji i pytanie ile programistom z FFG zajmie później wciągnięcie wszystkiego do oprogramowania.

Za progiem
Dodatek będzie wydany równo z premierą wersji zlokalizowanych - czyli najprawdopodobniej później niż wersja ANG.

Płatne scenariusze dostępne w aplikacji
Tak, są plany przygotowania ich w wersji polskiej.
Z racji tego, że za stronę programistyczną całego przedsięwzięcia odpowiada FFG to nie jesteśmy w stanie podać 100% odpowiedzi na temat możliwości przełączania się między platformami. Jednak z mojego doświadczenia, moim zdaniem, raczej nie będzie takiej opcji. W związku z tym, że konta w Play Store, Steam i App Store nie są ze sobą połączone, to raczej nie będzie możliwości migracji danych między platformami. Jednak zaznaczam, że mogę się tutaj mylić."
 
     
alex_anderson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

dubel
Ostatnio zmieniony przez alex_anderson Czw 12 Sty, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
alex_anderson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

Coś już może wiadomo w temacie tłumaczeń dodatków związanych z 1 edycją?
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Sty, 2017   

Nic nowego, a więc programiści nadal to wprowadzają do apki. Podejrzewam, że wszystkie dodatkowe wersje językowe pójdą w jednym pakiecie, dlatego tyle to trwa.
Galakta 05.12.2016 napisał/a:
Scenariusze powiązane z elementami z I edycji, w które można zagrać przy pomocy Conversion Kita powinny pojawić się w styczniu - już mamy tłumaczenie, zleciliśmy nagranie lektora w polskiej wersji i pytanie ile programistom z FFG zajmie później wciągnięcie wszystkiego do oprogramowania.
 
     
błażej
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

Hej,

czy ktoś wie czy jest w planach wydanie dodatków Suppressed Memories i Recurring Nightmares w wersji PL - chodzi mi o fizyczny produkt nie o apke...
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

Nic się nie zmieniło. Nie wiadomo kiedy będzie najbliższy druk międzynarodowy tych zestawów i Galakta jeszcze nie podjęła decyzji, czy rezygnują, czy drukują.
 
     
Roshena
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018   

A co z tłumaczeniem scenariuszy DLC? Czy wiadomo czy one w ogóle się pojawią?
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Sty, 2018   

Michał [Galakta] - Pon 08 Sty, 2018 napisał/a:
DLC - Zleciliśmy przygotowanie plików dźwiękowych. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, w tym miesiącu przekażemy je do FFG i dodatki będą wreszcie dostępne!
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sty, 2018   

Ciekawe, dziś aplikacja dostała jakaś aktualizację - mówię, świetnie, może to właśnie te DLC, bo w opisie było, że między innymi update j.polskiego - ale nic z tego. Nie wiem co zmienili, na pewno nic istotnego, chyba doszła tylko opcja Ulice Arkham do wyboru (jako dodatek w kolekcji).
 
     
obsrana sroka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

a to nie DLC przetłumaczyli? na innym forum ktoś pisał że kupił i chyba było tłumaczenie już w grze na pl ale jeszcze bez lektora
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

dark reflection jest przetłumaczone (bez info o scenariusz ciągoe angielski + wstęp po ang lektor czyta po polsku) reszta po polsku :)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018   

Czyli Dark Reflection (23.99zl) jest PL? Opis glowny w menu jest wciaz po angielsku, bez zmian, no chyba ze po zakupie zawartosc jest juz PL ale tego nie idzie wczesniej sprawdzic.
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018   

u mnie 18 zł niecałe?
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018   

Gog napisał/a:
u mnie 18 zł niecałe?


Ja sciagam na tablet z iOS, wiec tutaj moze byc inna cena niz w Google Play albo na Steam. Kupilem, faktycznie dalej jest w PL ten scenariusz. Inaczej bym nawet tego nie zauwazyl... moze dzis go nawet rozegramy :cool: .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 13