galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PL czy EN
Autor Wiadomość
Prosimir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2016   PL czy EN

Witajcie!

Czy są plany sprzedaży przez Galaktę również wersji EN?
Po sytuacji z SW czy Netrunnerem nie wiem czy chce wchodzić po raz trzeci w wersję PL.

Jaką wersję Waszym zdaniem lepiej wybrać EN czy PL?
 
     
pan_slaw
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   

Ja wybrałem wersję PL i liczę, że Galakta będzie wydawać wszystko do końca w PL. Uważam, że możemy się do tego przyczynić właśnie wybierając wersję PL.
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   Re: PL czy EN

Prosimir napisał/a:
Witajcie!

Czy są plany sprzedaży przez Galaktę również wersji EN?
Po sytuacji z SW czy Netrunnerem nie wiem czy chce wchodzić po raz trzeci w wersję PL.

Jaką wersję Waszym zdaniem lepiej wybrać EN czy PL?


Jesli przy obecnym zainteresowaniu grą Galakta wywinie taki numer jak z Netrunnerem to w zasadzie jako wydawca mogą skończyć wydawanie karcianek. Zaufanie i tak jest juz mocno nadwyrężone a zaprzestanie wydawania Arkham gdzies po drugim cyklu doprowadziło by do takiego rozwścieczenia, że wielu klientów w ogóle by ich olało. Nie pomogłyby już wtedy tłumaczenia biznesowe. Nie opłaca się to nie wydawaj.
Nie chę być malkontentem i kupuję wersję PL i licząc że wydadzą wszystko. Pozostaje powiedzieć: Zaufałem wam - Nie spi...cie tego :grin:
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   

Jesteś polakiem ? To kupuj PL :)

Dodasz cegiełkę do podtrzymania polskiej linii HwA PL.
 
     
p.kulczynski
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   PL

Zdecydowanie PL, ja już zakupiłem 2 x ZP (zestaw podstawowy). Tak jak powiedział kowal85 wspieraj wersję PL to jej nie porzucą, po za tym na wersję EN zawsze możesz przejść.
 
     
Prosimir
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   

Jeżeli PL to PL - taką też zakupiłem :)
 
     
KirizEbMakem
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

Również kupiłem PL. Niestety brak informacji o publikacji dodatków planowanych przez FFG bardzo mi się nie podoba. BTW AHLCG to chyba jedna z najlepiej przmyślanych gier jakie miałem przyjemność rozgrywać.
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

KirizEbMakem napisał/a:
Również kupiłem PL. Niestety brak informacji o publikacji dodatków planowanych przez FFG bardzo mi się nie podoba. BTW AHLCG to chyba jedna z najlepiej przmyślanych gier jakie miałem przyjemność rozgrywać.


Dunwich jest juz zapowiedziany, a to początek cyklu. Liczę, że klątwa Rougarou też wyjdzie (i kolejne podobne) Zastanawiam się nad "Investigators of Arkham", której Galakta nie wyda no bo w sumie to mogłoby im nie zejść, a tłumaczenie wyszłoby prawdopodobnie więcej niż w przypadku gier. Dla kimatu jednak...:)
 
     
oinek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

Nokturn napisał/a:
Zastanawiam się nad "Investigators of Arkham", której Galakta nie wyda no bo w sumie to mogłoby im nie zejść, a tłumaczenie wyszłoby prawdopodobnie więcej niż w przypadku gier. Dla kimatu jednak...:)


Ta książka dotyczy każdej gry w świecie Arkham gdyż oni się powtarzają w każdej grze :)
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

oinek napisał/a:
Nokturn napisał/a:
Zastanawiam się nad "Investigators of Arkham", której Galakta nie wyda no bo w sumie to mogłoby im nie zejść, a tłumaczenie wyszłoby prawdopodobnie więcej niż w przypadku gier. Dla kimatu jednak...:)


Ta książka dotyczy każdej gry w świecie Arkham gdyż oni się powtarzają w każdej grze :)


Tak wiem. Napisałem sobie o niej po prostu tutaj:)
 
     
KirizEbMakem
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

Książka z fluffem do badaczy ekstra. Ja jestem bardzo zainteresowany matami do grania w arkham LCG.

https://www.fantasyflight...orld-of-terror/

Szczególnie altered beast.

Dodatkowo, szukam grających na terenie Górnego Śląska i Opolskiego
 
     
Prosimir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

Nokturn napisał/a:
KirizEbMakem napisał/a:
Również kupiłem PL. Niestety brak informacji o publikacji dodatków planowanych przez FFG bardzo mi się nie podoba. BTW AHLCG to chyba jedna z najlepiej przmyślanych gier jakie miałem przyjemność rozgrywać.


Dunwich jest juz zapowiedziany, a to początek cyklu. Liczę, że klątwa Rougarou też wyjdzie (i kolejne podobne) Zastanawiam się nad "Investigators of Arkham", której Galakta nie wyda no bo w sumie to mogłoby im nie zejść, a tłumaczenie wyszłoby prawdopodobnie więcej niż w przypadku gier. Dla kimatu jednak...:)


Rzeczywiście DUnwich juz zapowiedziany, mam nadzięję, że cykl oraz kolejne rozszezrzenia będą się systematycznie pokazywać w Polskiej wersji językowej :)

Mój zestaw PL już dociera - mam przynajmniej czas dokończyć książkę Lovecrafta:)
 
     
00matej00
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Gru, 2016   

Też jestem zdania, że jak będziemy kupować wersję PL to nie zostanie to bez odzewu ze strony Galakty i dadzą radę wydawać wszystko, dodatkowo zawsze uważałem że Horror w Arkham i Talisman to takie dwie flagowe marki które zawsze się będzie płacało polonizować :)
 
     
soul31
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Gru, 2016   

A talizmana już nie ma ;) Więc i ffg i galakta łapią się czego mogą.
 
     
kowal85
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Gru, 2016   

KirizEbMakem napisał/a:
Dodatkowo, szukam grających na terenie Górnego Śląska i Opolskiego


Zapytaj się na grupie fb https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/ , na pewno znajdziesz z tamtych okolic kogoś do grania na grupie :)

edit.

I taki miły mem ^^

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14