galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy na kartach Dziedzictwo Dunwich
Autor Wiadomość
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

To ja mam kolejne błędy.
1. instrukcja w opisie pierwszego scenariusza w tekście nazywa 6 zestawów a w ikonach osiem. Ważniejsze są chyba ikony. Proszę o podanie ich nazw.
2. Nie mogę znaleźć opisu cechy Trwały - znalazłem informacje tylko w artykułach - mam nadzieję, że w tym przypadku po prostu jestem gapa.
3. To pewnie nie jest błąd - ale nigdzie nie ma nazw dwóch zestawów kart niewykorzystywanych przez scenariusze z pudełka.
 
     
Keil
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

A co z osobami, które już zakupiły wadliwy produkt?
 
     
Dzielny-mv
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

Dołączam się do pytania.
 
     
wiktor_galakta
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

Drodzy gracze,

do instrukcji w istocie wkradł się błąd i po pierwszych doniesieniach o nim wstrzymaliśmy sprzedaż Dziedzictwa Dunwich. Tak szybko, jak tylko było to możliwe sporządziliśmy erratę, która znajdzie się w każdym kolejnym egzemplarzu rozszerzenia, który od nas wyjdzie do sklepów. Dodatkowo w poniedziałek wyślemy także wydrukowany dokument do sklepów, które sprzedawały już Dziedzictwo Dunwich - będziecie mogli bezpłatnie go tam odebrać.

Oczywiście errata jest również do pobrania na naszej stronie:
http://galakta.pl/downloa...wich_Errata.pdf

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić, rozwiązując kolejne tajemnice Arkham.

Pozdrawiam! :wink:
 
     
kopyto
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

Wspaniale że już jest errata, tylko że:
- zakupiłem przez internet więc jak mam odebrać erratę,
- czy grając mam się delektować grą czy pamiętać o błędach, ??
Ogólnie uważam że powinniście Państwo dodać poprawione kary przy wydaniu kolejnego dodatku, tak jak to miało miejsce w serii Eldritch Horror.
Zdaję sobie sprawę że błędy się zdarzają rzecz ludzka.
PS
Ostatecznie proszę udostępnić poprawione karty, aby każdy miał możliwość ewentualnego druku
Pozdrawiam
 
     
sla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

Przyłączam się do powyższego. Na swój egzemplarz jeszcze czekam, ale jak przyjdzie to co, mam go zwrócić i czekać na poprawione wydanie?

Czy będą wydane i udostępnione za darmo karty z poprawionym tłumaczeniem?

Pozdrawiam,
Sławek
 
     
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   

No to juz znamy skalę problemu. Mam nadzieję, że słowo Bishop - pozostało, bo tak ma być, a nie Biskup.

Czyli na 104 karty do przetłumaczenia, zawalono 4. Łącznie z dwiema kartami z podstawki mamy juz SZEŚĆ kart z błędami. Czy można liczyć na odpowiedź, jak i kiedy gracze, którzy są Wam wierni, otrzymają poprawione karty?
 
     
buzz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2017   

Można oszaleć , no nie? Ale przecież o to chodzi...

A na poważnie: Proponuję aby wymyślić coś np jak kalkomanię , naklejkę ale bardzo cienką co by sobie ponaklejać te poprawki na karty / instrukcję.
 
     
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2017   

Też mi się wydaje, że zestaw naklejek (na początku do własnego wydruku - później dodawane do któregoś dodatku) to jest absolutne minimum.
 
     
p.kulczynski
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   Tłumaczenia

Sky napisał/a:

2. Nie mogę znaleźć opisu cechy Trwały - znalazłem informacje tylko w artykułach - mam nadzieję, że w tym przypadku po prostu jestem gapa.


Trwały to inaczej Stała, logika niby żelazna. Opis właściwości "Stała" masz w Kompletnej księdze zasad na stronie 13.
 
     
Sky
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lut, 2017   

To chyba jakiś ponury żart.
 
     
micaj
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lut, 2017   

Błąd na karcie postaci Rex Murphy. Dodatkowa wskazówka tylko podczas badania (investigating). W wersji rodzimej wskazówka jest po każdym teście. Błąd wyszukał kolega z grupy FB.

 
     
Chmielu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że:
- poziom tłumaczenia będzie taki sam przez cały cykl, bo pewnie robi się to jednym wielkim bum, a nie paczuszka po paczuszce
- nie da się w prosty sposób zapewnić graczom replacementu, bo wydrukowanie kart w takim samym odcieniu kolorystycznym nie jest takie znowu proste, bez wykorzystania tej samej drukarni, a drukarnia, która się tym zajmuje jest w Chinach i ma dużą "bezwładność", uniemożliwiającą akcje szybkiego drukowania kilku kart w małych nakładach, na życzenie
- zaciśniemy zęby i i tak będziemy grać

Proszę mnie wyprowadzić z błędu, jeśli ktoś może.
Bardzo proszę :)
 
     
Moonspell
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Już mnie to zaczyna męczyć. Rozważam przejście na wersje eng.
Znowu znalazła się karta która zmienia diametralnie rozgrywkę "Rex Murphy".
Co z tego że Galakta wyda erratę, jak nic się nie zmieni to przy 40 dodatkach dostaniemy kolejna księgę nie zasad tylko errat, którą będzie trzeba wkówać na pamięć.
W dzisiejszych czasach to jest nie do pomyślenia.
Czy idąc do sklepu i kupując obojętne jaki produkt, gdy orientujemy się że jest wadliwy zawsze jest możliwość wymiany na nowy bez wad lub zwrot kosztów nie dostajemy za przeproszeniem jakiś "gównianych" errat które opisują co jest nie tak i kombinować jak to ominąć lub zapamiętać bo to nie o to chodzi. Jeżeli wiecie że macie wadliwy produkt to proszę o taką informacje na pudełku i spuszczenie z ceny za taki produkt to jest jawne oszukiwanie klienta.
Popieram idee wydawania gier po polsku FFG, gdyż jestem Polakiem i chce grać po Polsku ale no ludzie trochę więcej profesjonalizmu :/
Czy nie można zrobić tak, żeby zatrudnić dwie osoby do tłumaczenia i sprawdzenia czy nie ma przysłowiowych bubli na kartach instrukcji itp. itc.??
Dla mnie osobiście mógłby podrożeć produkt o te kilkadziesiąt złotych, ale z gwarancją że nie dostaje wybraków.
Liczę na poprawione karty z gry i mam nadzieję że Galakta zrobi co się da żeby takie karty każdy mógł dostać.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Po raz kolejny - najszybciej/ najprościej - przygotowanie przez Galakte zwymiarowanych wzorów do naklejenia na karty - tylko w warstwie tekstowej i zamieszczenie ich na stronie do ściągnięcia. Wtedy, ci co chcą mogliby szybko "naprawić" swoje egzemplarze gry...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14