galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PYRKON 2017
Autor Wiadomość
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Mar, 2017   

Zwiadowcy! Pyrkon coraz bliżej, a czas na zamawianie fantastycznych gadżetów skończył się jak Trzecia Era po pokonaniu Saurona (spoiler!). Dziękuję wszystkim, którzy zaufali nam, postaramy się nie zawieść Waszych oczekiwań i bierzemy się do fazy produkcyjnej niczym ereborscy kowale.
Śledźcie informacje o evencie, już niedługo kolejne niespodzianki.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Cze, 2017   

A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć się zaczęła tuż za progiem
I w dal przede mną mknie na wschód...

Tak nuciłem sobie ponad miesiąc temu wracając z tegorocznego Pyrkonu. Był to dla mnie niezwykły czas, pełen niespodzianek (dosłownie) oraz spotkań z prawdziwymi pasjonatami. Jesteście nimi właśnie Wy, kochani Gracze. Bez Was nie udałoby się powtórzyć kolejnego, śmiem powiedzieć, chyba największego eventu w tej części świata. Już trzeci raz udało się nam zgromadzić w Poznaniu wiosennym czasem niczym powracający hobbici z letniej wędrówki.
W sobotnie południe zgromadziliśmy się by pomóc Frodowi bezpiecznie dostać się z relaksacyjnego ośrodka w Rivendell do nienajprzyjemniejszej dzielnicy Śródziemia w okolicy Gór Mglistych. Wargowie ze swoim wodzem deptali nam po piętach, niektórzy dzielnie stawiali im czoła, inni (w tym ja) woleli przemykać się i z zaskoczenia pokonywać kolejnych wrogów; odkrywane obszary jakie ukazywały się w oddali strefy rzeciwności sprawiały, że bohaterowie czasami musieli bardziej zmobilizować pozostałych towarzyszy podróży, by nie zagrażały nieprzyjemnymi niespodziankami. Ostatecznie pokonawszy te przeciwności zetknęliśmy się oko w oko z jednym z groźniejszych poczwar Śródziemia – Czatownikiem z Jeziora. Niewielu potrafiło stawić jemu czoła, jeszcze mniej było w stanie przetrwać spotkanie z nim. Z tyłu groźny nieprzyjaciel, z przodu zamknięte Drzwi Durina. Na szczęście nasi bohaterowie nie należą do tych strachliwych i podołali wszystkim wyzwaniom.
Bardzo dziękuję wszystkim obecnym, przybyłym z daleka i bliska. W szczególności chciałbym wyróżnić swoją żonę, bez której nie powstałby scenariusz, Marcina na którego zawsze mogę liczyć, Piorta Komorowskiego i jego wsparcie z zapałem, oczywiście Mariusza bez którego nie byłoby maty i promek, Kacprowi dzięki któremu mieliśmy gdzie grać, wszystkim którzy przyczynili się do tego że event odbył się w takiej wspaniałej oprawie.
Dziękuję również za wszystkie uwagi co co „Ryzykownego Zwiadu” - ponieważ nie jestem Galaktą czy FFG, na najbliższym evencie będą dostępne poprawione karty (w szczególności Zwój). Zdaję sobie sprawę, że scenariusz jest łatwy dla doświadczonych graczy – w opracowaniu powstaje jego mroczniejsza, koszmarna część.
Przed nami Copernicon, postaram się jeszcze w tym miesiącu dograć szczegóły żebyśmy mogli spotkać się w równie zacnym gronie. A już teraz trwają przygotowania do kolejnego wydarzenia pyrkonowego – już w 2018 roku...
Do zobaczenia!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14