galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Copernicon 2017
Autor Wiadomość
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Maj, 2017   Copernicon 2017

Wiem, jeszcze nie zrobiłem relacji z Pyrkonu, a już planuję następny... No ale nic - jest opcja do zrobienia eventu podczas tegorocznego Coperniconu (22-24.09.17), i jak to ze mną bywa preferuję sobotę (23.09) w godzinach południowych, coby wszyscy zainteresowani trafili :D mam już pomysły, który ze scenariuszy trafi tym razem do naszej eventowej historii, ale o tym później. Póki co pytanie - jesteście z nami? :D
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

Pewnie, jak już mówiłem na facebooku na grupie. Jako gracz z torunia jestem bardzo zadowolony z takiej inicjatywy.
 
     
sonofthewild
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

do września jeszcze trochę czasu pozostało .. na chwilę obecną mam mocne postanowienie wpadnięcia
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Lip, 2017   

"Witaj złodzieju, wyczuwam cię... Słyszę twój oddedch... Nie bądź nieśmiały - stań w świetle."
Nie zagrają rogi, nie załopoczą sztandary... Armie nie zgromadzą się i nie wstaną dawni królowie... Tylko garstka wyrusza przeciwko pradawnemu gadowi. Samotny hobbit niczym Beren Jednoręki ma nadzieję na dokonanie ogromnych czynów na miarę swojego plemienia i zdobycia cennego troferum dla przywódcy kompanii. Niestety nigdy wcześniej nie miał do czynienia ze złośliwością i przewrotnością smoczego pomiotu z Dawnych Dni. Czy podoła temu wyzwaniu? Czy smok zostanie upokorzony czy też utwierdzi swoje panowanie jako Król Pod Górą na kolejne dziesięciolecia?
Tak oto mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników gry karcianej Władca Pierścieni LCG na kolejny event pod dumną nazwą "Smoczy Skarbiec".
Rozgrywanym scenariuszem będzie "Samotna Góra" z rozszerzenia "Hobbit - Na Progu". Tym razem mamy przyjemność zgromadzić się w Toruniu na Coperniconie.

Wstępny plan wygląda tak:

Data: 23.09.2017
Miejsce: Toruń, Copernicon
Godzina: 12.00
Event planowo potrwa ok. 2-3 godzin.
Wpisowe: brak

Propozycja po evencie:
Na starówce jest dobra knajpa Cybermachina, po przerwie obiadowej proponuję między 16.00-17.00 udać się na mały after - pogadać przy napojach o Władcy i nie tylko :)
Niestety w tym terminie nie można rezerwować miejscówek, ale myślę, że jest to temat do ogarnięcia.

Tym razem proponujemy matę krasnoludzką ze znanym niektórym wizerunkiem


Jeśli ktoś chce otrzymać matę na evencie lub wysyłkowo proszę o PM. Koszt 64 zł plus ewentualna przesyłka (do 1-go września 2017 roku).

Karta-promka to na razie niespodzianka :)


Pozdrawiamy
Łukasz "Cread" Słowiński, Piotr "Aule" Komorowski

 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Lip, 2017   

Mamy ogromy zaszczyt zaprezentować kartę promocyjną do wydarzenia "Smoczy Skarbiec" autorstwa młodej artystki wywodzącej się z pilskiego środowiska graczy LOTRa LCG Sary Urbańczyk! Przed Wami Bilbo Baggins w niezwykle baśniowym ujęciu, spisujący (a przynajmniej starający się odtworzyć) swoje przygody które działy się tam i z powrotem. Każdy uczestnik otrzyma tę nadzwyczajną kartę podczas wydarzenia które odbędzie się już we wrześniu, więc rezerwujcie terminy i spotykamy się okraść...eee.... odebrać krasnoludzkie rzeczy Smaugowi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.68 sekundy. Zapytań do SQL: 13