galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2018 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
c08mk

Wysłany: Nie 25 Lis, 2018   

jediwolf napisał/a:
Jak wygląda sytuacja z tłumaczeniem scenariuszy do aplikacji do Descent?

Co z tłumaczeniem reszty minidodatków z Zestawy Bohaterów i Potworów (póki co 3 zostały przetłumaczone)??

Dołączam do pytania. Mam nadzieję, że brakujące H&My się pojawią w przyszłym roku. Te zestawy pomimo, że drogie to wnoszą fajne elementy do gry.

Damet 

Wysłany: Nie 25 Lis, 2018   

c08mk napisał/a:
Dołączam do pytania. Mam nadzieję, że brakujące H&My się pojawią w przyszłym roku. Te zestawy pomimo, że drogie to wnoszą fajne elementy do gry.

Popieram, jak dla mnie to te zestawy wnoszą w rozgrywkę o wiele więcej niż zestawy z poplecznikami.

Eruanno

Wysłany: Pon 26 Lis, 2018   

Planujecie dodruk "Star Wars: Rebelia - Imperium u władzy"?
(Po za tym bardzo nieładnie z waszej strony żeście usuneli cały dział dotyczący BSG)

jediwolf

Wysłany: Czw 29 Lis, 2018   

Eldritch Horror Góry Szaleństwa kiedy możemy liczyć na dodruk?

Crowmaster

+1 dla informacji co z H&M Collection do Descenta. Nie zostało już tego dużo, a byłoby miło, gdyby kolekcja była pełna.

reedmooley

Zdecydowanie, też czekam na reszte H&M do Descenta:D wydane sety DNŻ już mam, i szkoda że są tylko trzy z dziewięciu.

Zuro

Władca Pierścieni LCG:

Czy jest szansa na dodruk Czarnych Jeźdźców?

Czy w kolejnej fali druku na żądanie będzie można zamówić niedostępne obecnie scenariusze z cyklu Cienie Mrocznej Puszczy?

Czy planowane jest wydanie kolejnych cykli i pojedynczych scenariuszy które jeszcze nie wyszły po polsku w ramach druku na żądanie?

Berni77 

Wysłany: Pią 30 Lis, 2018   

Crowmaster napisał/a:
+1 dla informacji co z H&M Collection do Descenta. Nie zostało już tego dużo, a byłoby miło, gdyby kolekcja była pełna.

Kolejne +1 dla brakujących H&M Collection

Baloosh

Wysłany: Pią 30 Lis, 2018   

Władca Pierścieni LCG:

Po pierwsze dziękuję za ostatnią falę DnŻ - jakość się poprawiła, pojawił się nowy cykl - oby tak dalej.

Z kronikarskiego obowiązku zestawiam nurtujące mnie kwestie:
1. Czy pracujecie nad kolejną falą DnŻ? zakładam, że skupiającą się na nowych materiałach... Czy możecie podzielić się orientacyjnymi datami? np. nowy DnŻ będzie w II połowie 2019...
2. Czy nowy DnŻ będzie zawierał:
-- Ruiny Belegostu?
-- Wizard's Quest?
-- cykl Haradrim?
-- cykl Ered Mithrin?
3. Wiem, że było ogłaszane, że Koszmarne Talie po polsku nie będą kontynuowane - czy możecie rozważyć dokończenie Koszmarnych Talii dla Sagi? Do tej pory ukazały się tylko do Czarnych Jeźdźców...

lorddanthe

Wysłany: Sob 01 Gru, 2018   

A kiedy dodruk Catan - Miasta i Rycerze?

Ryszy

Wysłany: Sob 01 Gru, 2018   

Witam,

Mam pytanie odnośnie Legendy Pięciu Kręgów LCG. Czy ta kanciarka jest nadal przez was wydawana?

W USA od jakiegoś czasu są już dostępne kolejne rozszerzenia, a na stronie waszej stronie nadal nie ma zapowiedzi odnośnie ich wypuszczenia w Polsce.

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

michas1990

Wysłany: Nie 02 Gru, 2018   

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa dodruku poprawionych kart do Star Wars Rebelia - Imperium u władzy. Sprawa była poruszona na początku lipca - mamy grudzień może coś ruszyło w tej sprawie?

Pozdrawiam

Chrostek84 

Wysłany: Nie 02 Gru, 2018   

Ryszy napisał/a:
Witam,

Mam pytanie odnośnie Legendy Pięciu Kręgów LCG. Czy ta kanciarka jest nadal przez was wydawana?

W USA od jakiegoś czasu są już dostępne kolejne rozszerzenia, a na stronie waszej stronie nadal nie ma zapowiedzi odnośnie ich wypuszczenia w Polsce.

Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam

Wielokrotnie była już informacja na tym forum, że Lot5R jest już dla wydawnictwa serią zamkniętą i żadne nowe dodatki po polsku się już nie ukażą.

VicThor 

Wysłany: Pon 03 Gru, 2018   

Twilight już płynie, to wiemy. Czy macie informację jak daleko od naszego kraju znajduje się kontenerowiec ? :) A może zdradzicie jego nazwę, by co bardziej niecierpliwi sami mogli sprawdzać :D

Szaweł 

Wysłany: Pon 03 Gru, 2018   

Kiedy wrzucicie instrukcję Twilight'a? Pewnie będzie trochę czytania to bym się zaczął przygotowywać :)

Odpowiedz do tematu