galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chaos
Autor Wiadomość
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Cze, 2018   Chaos

Dzisiaj pod prysznicem doznałem oświecenia :mrgreen: dla niektórych może to będzie oczywiste, ale może ktoś też się nad tym zastawiał.
Otóż w oryginalnych kryzysach jest taka karta:
Cytat:

Chaos is a Ladder
Po licytacji natychmiast potasujcie tę talię. Następnie wylosujcie i rozpatrzcie nową kartę.


z którą swego czasu mieliśmy pewne niejasności, ale teraz chodzi mi o nazwę z której nawet kiedyś ktoś tu śmieszkował że to "Chaos to drabina" i np. ja za nic nie mogłem zrozumieć o co chodzi z tą drabiną, myślałem że "ladder" oznacza jeszcze coś innego a ja po prostu nie znam tego słówka. Nawet przez to w mojej następnej grze zmieniłem jej tytuł na "Chaos" po prostu i teraz widzę że następni kopiują też tylko samą nazwę "Chaos".

A właśnie dzisiaj uświadomiłem sobie że chodzi o to że Dzicy przechodzą przez mur po drabinach! I ta karta chaosu jest dla dzikich właśnie taką drabiną, bo powoduje ich kolejny atak. To jest tak proste i oczywiste że teraz nie wierzę, że na to nie wpadłem wcześniej. Więc teraz apeluję o powrót do oryginalnej prawidłowej nazwy, kto tam prowadzi i będzie prowadził gry z kryzysami.

Powiedzcie szczerze, wiedzieliście o co chodzi z tą drabiną? Czy tylko ja jestem taki ciemny że mi to zajęło ponad 2 lata :mrgreen:
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2018   

Serio? Z tą drabiną to wcale nie o to chodzi! :lol:

Kombinuj dalej.

No dobra. Te Kryzysy raczej nie mają nic wspólnego z atakami Dzikich. To cytat z Littlefingera.

 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2018   

No co Ty, a byłem pewny że już dobrze na to wpadłem. Teraz wyjdzie że jestem jeszcze mniej domyślny niż myślałem. Nie oglądałem serialu, w książce też coś takiego było? Z resztą pewnie jak było to przetłumaczone inaczej, poszukam jak się skończy sesja
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 15