galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF#136 - Wojna totalna
Autor Wiadomość
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Tak, piękne zwycięstwo. Miał drugą wieżę, więc było to raczej nieuniknione, czyż nie? :roll:

http://tinyurl.com/eyyYlQEJR1dlV0rfcAMX
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Stannis prowadzi 2 statki na Shipbreaker. Usuwa wsparcie z portu w Storm's End,Martell ma max 2 więc nawet miecz mu nic nie da.
Dziękuję Lannisterowi i Tyrellowi za nie karmienie Martella Dorana,przez co teraz zapodalem mu z buta, i zachowam stolicę :lol:
 
     
Baldur
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Rzucam 1. Cofam na wschodnie.
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

http://tinyurl.com/YwQiulMTHrkGkPVSsXBB

to martel się rusza

Cytat:
Miał drugą wieżę, więc było to raczej nieuniknione, czyż nie?

tak, ale mogłeś mi trochę utrudnić sprawę ruszając na stoney konia a nie piechura w poprzednim ruchu. Przez to musiałbym ruszyć obie wieże na lannisport i nie miałbym czym zająć flinta, albo musiałbym zostawić za darmo winterfell Baratheonowi.
A tak to w zasadzie wygrałem. zajmuję flinta wiezą za darmo, jedynym który teoretycznie może mnie zaatakować jest Bara, ale ma w najlepszym wypadku 2 na 2 a mam czwórke na ręce i jeszcze jestem wyżej na mieczu. Więc skończę z 6 zamkami, a nikt inny nie ma szans na 6
 
     
Baldur
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

Atakuje the reach i rzucam 2.
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

no to i tak Twój piechur ginie bo tyrel ma tylko trójkę

http://tinyurl.com/cEEqHWavEy5GUd88zjV8
 
     
Baldur
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lip, 2018   

I gratulacje dla zwycięzcy ! :-) Dobra partia.
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2018   

Również gratuluję :wink: Miło że mój sojusznik Greyjoy wygrał drugi raz, jak gram Bara xD
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Lip, 2018   

Dzięki wszystkim za grę :mrgreen: dodam jeszcze parę moich przemyśleń:

nie planowałem akurat takiego wariantu, chciałem wjechać jak najszybciej w lannistera, ale przez to że Bolton się nie wywiązał z umowy w 1 turze musiałem zmienić front, co okazało się całkiem korzystne

grey jest naprawdę mocnym rodem, nawet mimo zrobienia takiego błędu w postaci mobilki w 1 turze udało mi się wygrać

nie wiem która opcja dla greya jest najlepsza, atak na północ, centrum czy południe, i tak w każdym z tych wariantów na szanse na wygraną

karty greya są naprawdę dobre, udało mi się 2 razy porządnie wykorzystać aerona i 3 razy czytacza, bez nich o wygraną byłoby duużo cieżej

mapka początkowa jest chyba optymalna, co prawda tym razem Bolton skończył z zerem, ale stało się to głównie dlatego że walczył przeciwko dwóm przeciwnikom, z resztą nie wiem co jeszcze można by mu dodać żeby nie przesadzić w drugą stronę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13