galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje na czas problemów z grafikami
Autor Wiadomość
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Paź, 2018   Propozycje na czas problemów z grafikami

Ponieważ niektórzy gracze mają problem z widocznością kart proponuję na ten czas aby mg w 1 poście tak jak kiedyś to robiliśmy zaznaczali zużyte karty kolorem. Przykładowa komenda [color=blue ]nazwa i tekst karty [/color ] oczywiście w nawiasach bez spacji.
Poniżej zestawy kart w aktualnie granych pbf gdzie jest problem
Karty rodów:

Greyjoy:
Euron Wronie Oko [4] Jeśli twój przeciwnik posiada wyższą od ciebie pozycję na torze Lenników, ta karta otrzymuje +1 do siły.
Victarion Greyjoy [3] [miecz][miecz]
Asha Greyjoy [2] [wieża]
Rodrik Czytacz [2] Jeśli wygrasz tę bitwę, przejrzyj dowolną talię Westeros i wybierz z niej jedną kartę. Pozostałe karty potasuj, a wybraną zakrytą kartę umieść na wierzchu odpowiedniej talii.
Qarl Panienka [1] Jeśli to ty atakujesz i przegrasz tę bitwę, otrzymujesz 3 żetony Władzy.
Ser Harras Harlaw [1] [miecz]
Aeron Mokra Czupryna [0] Możesz odrzucić dowolną liczbę ze swoich dostępnych żetonów Władzy, aby zwiększyć siłę tej karty o liczbę odrzuconych żetonów Władzy.

Lannister:
Ser Jaime Lannister [4] [miecz][wieża]
Ser Kevan Lannister [3] [wieża]
Ser Ilyn Payne [2] Jeśli wygrasz tę bitwę, możesz zniszczyć jedną jednostkę Piechurów przeciwnika z dowolnego obszaru na planszy (oprócz zadania normalnych strat). Jeśli ta jednostka jest ostatnią jednostką na swoim obszarze, usuń również spoczywający na tym obszarze żeton Rozkazu.
Daven Lannister [2] [miecz]
Cersei Lannister [1] [wieża]
Ser Addam Marbrand [1] Jeśli to ty atakujesz, wszystkie twoje biorące udział w bitwie jednostki Rycerzy (w tym wspierające jednostki Rycerzy Lannisterów) zapewniają premiędo siły +3, zamiast +2.
Qyburn [0] Możesz odrzucić dwa ze swoich dostępnych żetonów Władzy, aby wybrać kartę Rodu ze stosu kart odrzuconych dowolnego gracza. Qyburn otrzymuje wydrukowaną siłę tej karty oraz wydrukowane na niej symbole bitwy (ale ignoruje treść jej zdolności).

Tyrell:
Mace Tyrell [4] [miecz][wieża]
Randyll Tarly [3] [miecz][miecz]
Willas Tyrell [2] [wieża]
Ser Jon Fossoway [2] [miecz]
Paxter Redwyne [1] Jeśli obszar ogarnięty bitwą to obszar morski, wszystkie twoje biorące udział w bitwie jednostki Statków (w tym wspierające jednostki Statków Tyrellów) zapewniają premię do siły +2, zamiast +1.
Królowa Cierni [1] Zignoruj tekst zdolności wydrukowanej na karcie Rodu twojego przeciwnika.
Margaery Tyrell [0] Jeśli bronisz swojego obszaru rodzinnego lub obszaru, na którym znajduje się jeden z twoich żetonów Władzy, ostateczna siła twojego przeciwnika wynosi 2.

Bolton:
Roose Bolton [4] [miecz]
Ramsey Bolton [3] Jeśli twoja karta Rodu "Fetor" znajduje się na twojej ręce, ta karta otrzymuje +1 do siły i 3 symbole miecza.
Walton Nagolennik [2] [wieża]
Czarny Walder [2] [miecz]
Walder Frey [1] Każdy gracz (oprócz twojego przeciwnika), który wspiera twojego przeciwnika, musi zamiast tego udzielić wsparcia tobie.
Damon Zatańcz ze Mną [1] [miecz]
Fetor [0] Jeśli twoja karta Rodu "Ramsey Bolton" znajduje się na twoim stosie kart odrzuconych, natychmiast cofnij ją na rękę. Jeśli przegrasz tę bitwę, możesz cofnąć na rękę Fetora.

Baratheon:
Stannis Baratheon [4] Jeśli w tej bitwie nie otrzymujesz wsparcia, usuń z planszy wszystkie rozkazy Wsparcia (w tym własne rozkazy) sąsiadujące z obszarem ogarniętym bitwą. Anulujesz w ten sposób całą siłę zapewnianą przez wspierające jednostki.
Jon Snow [3] Jeśli wygrasz tę bitwę, możesz przesunąć żeton Dzikich o jedno pole w dowolną stronę (do minimum 0 lub maksimum 10).
Melisandre [2] Po bitwie możesz cofnąć na rękę dowolną kartę Rodu ze swojego stosu kart odrzuconych (w tym tę kartę), odrzucając tyle ze swoich dostępnych żetonów Władzy, ile wynosi wydrukowana siła cofanej karty.
Bękart z Nocnej Pieśni [2] [wieża]
Ser Davos Seaworth [1] [miecz][wieża]
Ser Axell Florent [1] [miecz]
Mance Rayder [0] Twoja ostateczna siła jest równa pozycji zajmowanej obecnie przez żeton Dzikich.

Martell:
Doran Martell [4] Za każdą kartę Rodu na twojej ręce, ta karta otrzymuje po 1 symbolu fortyfikacji i miecza i -1 do siły (do minimalnie 0).
Areo Hotah [3] [wieża][wieża]
Bękart z Bożejłaski [2] [wieża]
Kolos [2] [miecz]
Ser Gerris Drinkwater [1] Jeśli wygrasz tę bitwę, możesz przesunąć się o jedną pozycję wyżej na wybranym przez siebie torze Wpływów.
Quentyn Martell [1] Za każdą kartę Rodu na twoim stosie kart odrzuconych, ta karta otrzymuje +1 do siły.
Nymeria Sand [0] [miecz][wieża]
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2018   

Ale jeśli komuś się wyświetlają dowódcy bez problemów (tak jak np. mi) to mimo wszystko proszę o ich aktualizację na mapie.
I wiadomo coś kiedy/czy w ogóle ten problem moze zostać rozwiązany? Ktoś to gdzieś zgłosił albo pracuje nad tym? Ja to jestem kiepski w komputery i się nie znam, ale to wina jakiegoś błedu na naszym forum czy kogos "wyżej" kto te mapy stworzył i do tej pory pilnował żeby działały?
Bo jednak to mocno utrudnia życie, fajnie by było jakby sie udało to naprawić...
 
     
Horn-Varelius
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2018   

Osoby którym nie wyświetlają się dowódcy nie są w stanie ich aktualizować no bo zwyczajnie nie mogą w nich kliknąć. Problem jest u oryginalnego twórcy/hosta obrazków. Taki sam występuje w PBFach granych na tronemasterze.
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2018   

mi problem pojawił się po usunięciu ciasteczek
 
     
Baldur
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Paź, 2018   

Trzeba zaloyc ze karty nie wrócą. Próbuje je przenieść na inne serwery - grafiki w sensie. Ale większość popularnych serwerów odpada - blokują ogólne udostępnienia. To
Jhw
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Paź, 2018   

Już zacząłem to robić, tylko wyjazd pokrzyżował mi plany i nie dokończyłem. Jutro wieczorem powinno być zrobione, jeśli możesz poczekać.
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Paź, 2018   

http://tinyurl.com/hzpRI5tnslwCDA1N5plj
http://npiguet.github.io/...euAnu-UhuSAgA..

Oto linki. Mam nadzieję, że pomogłem. :wink:
 
     
Horn-Varelius
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Paź, 2018   

Ril napisał/a:
http://tinyurl.com/hzpRI5tnslwCDA1N5plj
http://npiguet.github.io/...euAnu-UhuSAgA..

Oto linki. Mam nadzieję, że pomogłem. :wink:

Doskonale :-D , jesteś Wielki!!! Dzięki!
 
     
Baldur
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Paź, 2018   

Piękna sprawa. Ril - gdybys startował w wyborach - głosowałbym !! ;-) .
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Paź, 2018   

Haha. Ok. Pozdrawiam i polecam się.

 
     
Koper
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2019   

Można gdzieś znaleźć grafiki do tych kart ? chciałbym sobie je wydrukować. Chodzi mi konkretnie o te z dodatku Taniec ze Smokami. Najlepiej jak by były Polskie ale orginalnymi też nie pogardzę.
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2019   

Koper napisał/a:
Można gdzieś znaleźć grafiki do tych kart ? chciałbym sobie je wydrukować. Chodzi mi konkretnie o te z dodatku Taniec ze Smokami. Najlepiej jak by były Polskie ale orginalnymi też nie pogardzę.

Jak otworzysz link z mapą, to można rozwinąć górną zakładkę, najechać na wybraną kartę i po kliknięciu prawym przyciskiem pojawia się opcja "pokaż obraz" albo "zapisz jako".
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14