galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] 11.07.2015 Turniej Regionalny Imperial Assault
Autor Wiadomość
wektoor 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Mar, 2015   [Warszawa] 11.07.2015 Turniej Regionalny Imperial Assault

Zapraszamy wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen i graczy Imperial Assault (Imperium Atakuje) na turniej:

IMPERIAL ASSAULT REGIONAL CHAMPIONSHIP 2015!



Kiedy:
Turniej odbędzie się 11 lipca 2015 (sobota)
Zapisy: od godziny 10:00, start: godzina 10:30

Gdzie:
Klub Agresor na Wydziale Inżynierii Środowiska PW, ul. Nowowiejska 20, Warszawa
Sala: "Stara Kotłownia" na parterze

Zapisy:
Przez sklep internetowy: http://www.planszostrefa....-Warszawie/4465

Wpisowe:
45PLN po przedpłacie do 27.06.2015
55PLN na miejscu przed turniejem

Nagrody:
2015 Regional Championship Kit (karty promo dla 64 uczestników, zestawy akrylowych żetonów terminali dla 16 najlepszych graczy, zestawy prześwitujących kości dla 8 najlepszych graczy, woreczki na żetony dla 4 najlepszych graczy, a dla zwycięzcy bye w pierwszej rundzie turnieju National i pamiątkowe trofeum.

Format:
Swiss 5 rund + TOP4 (w zależności od liczby uczestników); 55 minut na rundę + 10 minut na przygotowanie przed każdą rundą

Sędzia:
Adam Sikorski

Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony przez wektoor Sob 27 Cze, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wektoor 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Cze, 2015   

Regionalsy nadchodzą wielkimi krokami - turniej już za miesiąc. Tymczasem zachęcam do wzięcia udziału w konkursie! Szczegóły poniżej:

http://www.x-wing.pl/konk...regionals-2015/
 
     
wektoor 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 27 Cze, 2015   

Szczegółowy program turnieju wraz z kolejnością scenariuszy:

10:30 - I runda Swiss (Close to Home)
11:45 - II runda Swiss (Raiding Party)
13:00 - III runda Swiss (Get to the Ship)
14:15 - IV runda Swiss (Smuggled Goods)
15:30 - V runda Swiss (Lost Knowledge)
16:45 - I runda finałowa (TOP4) (Leave No Evidence)
18:00 - Finał (scenariusz losowy)
19:15 - Zakończenie turnieju, rozdanie nagród, etc.

Pamiętajcie proszę o wzięciu ze sobą wszystkich elementów koniecznych do gry: figurek, kart Deployment, Command decku, żetonów, kostek i części do składania mapy!
 
     
wektoor 

Wiek: 35
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lip, 2015   

Dziękuję wszystkim graczom za przybycie, a zwłaszcza tym, którzy przyjechali do Warszawy z innych miast! Moim przeciwnikom dziękuję za świetne mecze, a pierwszemu w Polsce Mistrzowi Regionu gratuluję zwycięstwa!

Kod:

+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA  1 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1                     | Wynik | Gracz 2                    |
+------------------------------------------------------------------------+
|   1 |  Marek Baranowski           | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski   |
|   2 |  Mikołaj 'Miko' Szenk       | 0 : 3 | Piotrek Raczak             |
|   3 |  Piotrek Ludwiniak          | 0 : 3 | Michał Kolasiński          |
|   4 |  Krzysiek Kowalczyk         | 3 : 0 | Off Jenkins                |
|   5 |  Karol Grzymała             | 0 : 3 | Kamil Bajor                |
|   6 |  Wiktor 'Wektoor' Chabowski | 0 : 3 | Tomasz Kejna               |
+------------------------------------------------------------------------+



Kod:

+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA  2 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1                     | Wynik | Gracz 2                    |
+------------------------------------------------------------------------+
|   1 |  Michał Kolasiński          | 0 : 3 | Kamil Bajor                |
|   2 |  Tomasz Kejna               | 3 : 0 | Piotrek Raczak             |
|   3 |  Krzysiek Kowalczyk         | 3 : 0 | Marek Baranowski           |
|   4 |  Off Jenkins                | 0 : 3 | Mikołaj 'Miko' Szenk       |
|   5 |  Wiktor 'Wektoor' Chabowski | 3 : 0 | Piotrek Ludwiniak          |
|   6 |  Karol Grzymała             | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski   |
+------------------------------------------------------------------------+



Kod:

+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA  3 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1                     | Wynik | Gracz 2                    |
+------------------------------------------------------------------------+
|   1 |  Tomasz Kejna               | 0 : 3 | Kamil Bajor                |
|   2 |  Marek Baranowski           | 0 : 3 | Mikołaj 'Miko' Szenk       |
|   3 |  Krzysiek Kowalczyk         | 0 : 3 | Wiktor 'Wektoor' Chabowski |
|   4 |  Michał Kolasiński          | 0 : 3 | Karol Grzymała             |
|   5 |  Piotrek Raczak             | 3 : 0 | Off Jenkins                |
|   6 |  Piotrek Ludwiniak          | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski   |
+------------------------------------------------------------------------+



Kod:

+------------------------------------------------------------------------+
+- RUNDA  4 -------------------------------------------------------------+
+------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1                     | Wynik | Gracz 2                    |
+------------------------------------------------------------------------+
|   1 |  Krzysiek Kowalczyk         | 3 : 0 | Tomasz Kejna               |
|   2 |  Kamil Bajor                | 3 : 0 | Wiktor 'Wektoor' Chabowski |
|   3 |  Piotrek Raczak             | 3 : 0 | Karol Grzymała             |
|   4 |  Mikołaj 'Miko' Szenk       | 3 : 0 | Michał Kolasiński          |
|   5 |  Marek Baranowski           | 3 : 0 | Piotrek Ludwiniak          |
|   6 |  Off Jenkins                | 3 : 0 | Michał 'Bober' Bobrowski   |
+------------------------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz                             | Score |  SoS  |  Ext SoS  |
+---------------------------------------------------------------------+
|   1 |  Kamil Bajor                      |    12 |   21  |      120  |
|   2 |  Piotrek Raczak                   |     9 |   24  |      108  |
|   3 |  Krzysiek Kowalczyk               |     9 |   21  |      114  |
|   4 |  Mikołaj 'Miko' Szenk             |     9 |   21  |      102  |
|   5 |  Tomasz Kejna                     |     6 |   36  |       96  |
|   6 |  Wiktor 'Wektoor' Chabowski       |     6 |   30  |       93  |
|   7 |  Karol Grzymała                   |     6 |   24  |       93  |
|   8 |  Marek Baranowski                 |     6 |   21  |       75  |
|   9 |  Michał Kolasiński                |     3 |   30  |       81  |
|  10 |  Off Jenkins                      |     3 |   27  |       84  |
|  11 |  Piotrek Ludwiniak                |     3 |   15  |       99  |
|  12 |  Michał 'Bober' Bobrowski         |     0 |   18  |       87  |
+---------------------------------------------------------------------+



Kod:

+-----------------------+----------------------+------------------------------------+
+   TOP4                +   FINAL              + Winner (IA Regional Cahmpion 2015) +
+-----------------------+----------------------+------------------------------------+

Kamil Bajor ------------|
vs.                     +->  Kamil Bajor ------|
Mikołaj 'Miko' Szenk ---|                      |
                                               +-> Kamil Bajor
Piotrek Raczak ---------|                      |
vs.                     +->  Piotrek Raczak ---|
Krzysiek Kowalczyk -----|

+-----------------------+----------------------+------------------------------------+
+   TOP4                +   FINAL              + Winner (IA Regional Cahmpion 2015) +
+-----------------------+----------------------+------------------------------------+
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13