galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Znak Starszych Bogów - gra warta zakupu?
Autor Wiadomość
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   

Niestety nie.
Aczkolwiek zbliza sie impreza Arkham Nights, ktora odbedzie sie w pazdzierniku, wiec podejrzewam, ze jesli juz - to tam cos oglosza.

Osobiscie chetnie powitalbym jakis duzy dodatek do tej gry.
 
     
Sandking
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   

WIĘCEJ KOSTEK! :D Na Arkham Nights pewnie wydadzą jakiegoś nowego potworasa, którego sobie będziemy mogli wydrukować.
 
     
Longer
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

Kupiłem dzisiaj Znak Starszych Bogów. Jutro zacznę przygodę. Mam pytania odnośnie zasad gry... Wykonanie jest super. Szczególnie podobają mi się karty przygody... :mrgreen:
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2013   

Witam czy Polska wersja gry ma poprawione błędy z erraty czy tylko angielska? Bo gdzieś przeczytałem że jest wersja poprawiona ale nie wiem czy dotyczy to polskiej wersji ( jeśli trzeba ).
 
     
fiedosowa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Maj, 2013   

Podbijam pytanie, bo sam jestem tego bardzo ciekaw :)
 
     
pan_satyros
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

fiedosowa napisał/a:
Podbijam pytanie, bo sam jestem tego bardzo ciekaw :)


Niestety nie. Mam PL wersję i trzeba mieć w pamieć lub gdzieś wydrukowane te poprawi.
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Cze, 2013   

Taperonix napisał/a:
Witam czy Polska wersja gry ma poprawione błędy z erraty czy tylko angielska? Bo gdzieś przeczytałem że jest wersja poprawiona ale nie wiem czy dotyczy to polskiej wersji ( jeśli trzeba ).

Bledow poprawionych nie ma, ale w dodatku beda karty poprawione z podstawki do zastapienia tych blednych :)
 
     
Ash
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Lip, 2013   

Fantastyczna gra! Jestem po kilku rozgrywkach z synem i bawiliśmy się świetnie. Klimat, fajne zasady i ładne wydanie. Jedynym minusem jest słabo napisana instrukcja, trzeba ściągnąć FAQ -instrukcja 'revised' ze strony FFG też b.pomaga.

Dla małego utrudnienia graliśmy bez rezerwowych postaci, tak żeby wymusić leczenie, a nie tylko gnać do przodu byle szybciej. Wyszło świetnie. Polecam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13