galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki do gry
Autor Wiadomość
Macin113
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   Dodatki do gry

Czy ktos myslal czy mozna wlasnorecznie zrobic jakies dodatki do tej gry? Ja cos wymyslilem :)

Rozwinalem wariant krotkiej gry:
-mam zamiar zrobic dodatkowe karty, ktore daja nam od razu na poczatku dane rzeczy:
np.:
-Wez karte bohatera Czerwony Skorpion, 2 zetony doswiadczenia do walki wrecz, 5 zlotych, Karte Czarny Sztylet i Świetlista Tarcze(dobrze napisalem?) itp.
Oczywiscie mozna to zmienic, podalem przykladowa karte.

Dzieki temu kazdy zaczyna od czegos i gra od poczatku jest CIEKAWSZA(bo nawet na poczatku jest ciekawa :) )

Piszcie co o tym myslicie :P
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   

Takie domowe zasady, czy raczej ułatwienia, stosuje bardzo wiele osób. Fajnie że zwracasz na to uwagę. Jak ktoś zrobił jakieś przemyślane modyfikacje które prowadzą do czegoś przyjemnego to miło by było o tym tu przeczytać.

Co do robienia własnych dodatków, szczególnie w temacie kart, to moje poczucie estetyki skutecznie mnie od tego odstrasza. He, he. Jakoś tak lubię aby wszystko było jednakowe i dobrze do siebie pasowało. Moje zdolności kończą się na zrobieniu Karta Postaci. ( Character Sheet )

Tobie zaś życzę owocnej pracy. :)
 
 
the_ka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Sty, 2007   

nie wiem czy wiecie o takie stornce ale podam ją może się komus przyda

http://www.martsville.co....ustom_Cards.htm

jest to stronka poswięcona Runebound, znajdziecie tam szblony kart, karty stworzone przez innych fanów oraz dodatkowe zasady i modyfikacje
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Ale fajne !!! :D A ktoś ma te reversy co linki nie działają?
 
 
Macin113
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

Oooo!!
Super, dzieki! Na pewno mi sie przyda :)
 
 
Mockerre
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sty, 2007   

[Marcin113, nie wysyłamy wiadomości jedna pod drugą, a powtarza Ci się to już któryś raz. -przyp. admin.]
 
 
Macin113
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   

@up
Ok postaram sie poprawic ;)

Wiec zaczne od pytania
- na jakim papierze najlepiej by bylo wydrukowac te karty??

Mam juz plany co do kart, msze to tylko "przelac na kompa" i wydrukowac.
Wkleje tu fotki, jak tylko to zrobie, a ze nie mam teraz czasu zrobie to na ferie (28 stycznia-?), czyli stosunkowo niedlugo :)

Chcialbym zebyscie pisali tutaj tez teksty, jakie moglbym wpisac na kartach postaci(chodzi mi o teksty pisane kursywa). Wymyslilem pare, lecz to za malo. Zobacze jakie wypiszecie-o ile wypiszecie- i pewnie uzyje tego na mojej karcie :D .
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Sty, 2007   

Marcin113 - Na tej stronce z kartami były 4 uszkodzone linki do reversów. Napisałem do tego miłego człowieka i dzisiaj linki działają, więc pobieraj na wszelki wypadek! Wydrukowałem kartę na papierze foto HP połyskującym 250g ustawiając rozmiar wydruku na DPI, efekt jest porażający! :D
 
 
blood dwarf
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

ma może ktoś te dodatkowe karty dla bohaterów z tematu "Karta Postaci ( Character Sheet )" ?? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za przesłanie na blood-dwarf@o2.pl lub umieszczenie poprawnych linków (względnie nowych), bo te na górze raczej nie działają poprawnie :(
Z góry dzięki Pozdrawiam
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

blood dwarf napisał/a:
ma może ktoś te dodatkowe karty dla bohaterów z tematu "Karta Postaci ( Character Sheet )" ??


Staram się aby te linki cały czas działały! Robiłem ostatnio parę zmian na serwerze i była przerwa w działaniu, czasem się zdarza! Linki działają.

Wystarczy że raz o to zapytasz !!!
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Lut, 2007   

Coś tam zaczynam produkować. :D



 
 
Lord Agrael
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Lut, 2007   

Nice :D Szkoda tylko że ciężko będzie zrobić figurki.

Jak dla mnie Black Ajgor troche za bardzo przykozaczony - ale rozumiem, imiennik autora musi być debeściak.

Szkoda że niema na tej stronie kart Spotkań bo na tym bi najbardziej zależało (może jakieś questy...)
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lut, 2007   

:D "Black Ajgor" jest mocny, bo musiał się nieco dopasować do karty mojej Córki, a ta jak łatwo się domyślić została napakowana czym tylko się da!

Osobiście preferuję charakter praworządny dobry, więc gram Arlandesem.

Daj mi troszkę czasu, to tamte karty z pewnością przygotuję!
Cierpię na absolutny brak zdolności plastycznych, więc muszę się wiele nauczyć!

Po wydruku na papierze foto, oryginalne karty się chowają! Sam jestem zaskoczony wrażeniami estetycznymi.
 
 
charlie brown
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

właśnie zrobiłem jedną kartę postaci. Spróbuję ją wrzucić na forum
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

:D Fajny! Mój "Arlandes" chyba jest bez szans! Dwa ataki wręcz przed walką!? Szybko muszę dorobić kostur dla Arlandesa, który pozwoli mu wyrównać szanse. Kostur Maga! "Arlandes Rubinowy Kostur".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 12